اخبار ها و مطالب مربوط به لیگ فوتبال اسپانیا
مرجع خبری لیگ اسپانیا: مراسم معارفه هافبک کامرونی در باشگاه بارسا برگزار شد

بازیکن کامرونی بارسلونا گفت: به نیوکمپ نیامده‌ام تا جای بوسکتس را بگیرم.به گزارش خبرگزاری فارس، الکس سانگ در جریان معرفی به عنوان بازیکن جدید بارسلونا اظهار داشت: از پوشیدن لباس بارسلونا افتخار می‌کنم.

وی ادامه داد: اینجا نیامده‌ام تا جای بوسکتس را بگیرم، فکر می‌کنم او در این پست بهترین بازیکن است. می‌آیم تا نقش خودم را در تیم انجام دهم و تلاش می‌کنم تا بهترین عملکرد را به نمایش بگذارم.

لژیونر کامرونی خاطرنشان کرد: پیش از این به عنوان مدافع مرکزی در آرسنال به میدان رفته‌ام، بنابراین هرجایی که ویلانوا بخواهد بازی می‌کنم.

بازیکن سابق آرسنال گفت: از بودن در بارسلونا بسیار خوشحالم. روز بزرگی برای من است. می‌خواهم از آرسنال و آرسن ونگر تشکر کنم که اجازه دادند به این باشگاه بیایم. به تیم قهرمانان آمده‌ام و تلاش می‌کنم به بهترین نحو بازی کنم.

وی ادامه داد: پسرهایم از طرفداران مسی هستند. وقتی این پیشنهاد به من شد، بدون درنگ پذیرفتم. مسی بهترین بازیکن جهان است. وی استعداد خارق‌العاده‌ای دارد. همیشه از تماشای بازی وی لذت می‌برم. حالا هر دوی ما در یک تیم هستیم.

سانگ اظهار داشت: اکنون در تیم پرستاره‌ای هستم. بارسا بهترین تیم جهان است. باید خودم را با این ترکیب هماهنگ کنم و هر جایی که سرمربی خواست بازی کنم.
برچسب ها: سانگ، هافبک کامرونی، الکس سانگ، بوسکتس، بازیکن سابق آرسنال، آرسن ونگر، مسی،
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 1 شهریور 1391 به قلم وحید پزشکی

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات