اخبار ها و مطالب مربوط به لیگ فوتبال اسپانیا
مرجع خبری لیگ اسپانیا: اگر نرمال باشی، مورد توجه نیستی 

سرمربی تیم ملی اسپانیا تاکید کرد تفکرات رادیکال بیشتر مورد توجه قرار دارند.


به نقل از آس، ویسنته دل بوسکه که به تازگی به عنوان بهترین مربی سال 2012 انتخاب شده است، در محل فدراسیون فوتبال کاتالونیا حضور یافت و برخی نقطه نظرات خود را بیان کرد.

او معتقد است وظیفه هر مربی انجام کارهای بزرگ است و در ادامه گفت هیچ مربی نمی تواند همواره عصبانی باشد.

دل بوسکه گفت: وظیفه هر مربی این است که کارهای بزرگی انجام دهد به خاطر اینکه کارهای یک مربی خیلی بیشتر از حرف هایش در یادها می مانند. مربی باید در تیم خود توازن به وجود آورد. آنها باید معیارهای خیلی خاص و ثابتی داشته باشند ولی در مواقع نیاز، انعطاف پذیر باشند. یک مربی باید صادقانه رفتار کند تا همه بازیکنان با او صادق باشند. مربی نمی تواند همواره عصبانی باشد.  احترام هر مربی به دست خودش است که هر روز می تواند به مقدار احترامی که به او گذاشته می شود اضافه کند. بسیاری از مربیان معروف بوده اند که به جایی نرسیده و بازیکنان نیز آنها را فراموش کردند. 

سرمربی پیشین رئال مادرید افزود: وقتی در یک تیم روابط خوبی وجود ندارد، خیلی سخت است که آن تیم بتواند موفق شود. خیلی مهم است که بین بازیکنان یک تیم اتحاد و یک پارچگی وجود داشته باشد. ما در دنیایی زندگی می کنیم که تفکرات رادیکال مورد توجه بیشتری قرار دارند. اگر نرمال باشی، هیچ توجهی به تو نمی شود. تیم ملی اسپانیا در حال حاضر دوران با شکوه و آرامی را پشت سر می گذارد. این خیلی عالی است ولی سر و صدا و جنجال، چیزهایی است که به آنها توجه می شود.
برچسب ها: بهترین مربی سال 2012، فدراسیون فوتبال کاتالونیا، دل بوسکه، ویسنته،
نوشته شده در تاریخ شنبه 23 دی 1391 به قلم وحید پزشکی

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات