اخبار ها و مطالب مربوط به لیگ فوتبال اسپانیا
مرجع خبری لیگ اسپانیا: در آستانه رویارویی با رئال مادرید

مهاجم گالاتاسرای دیدار با رئال مادرید در دور رفت مرحله یک‌چهارم لیگ قهرمانان اروپا در سانتیاگو برنابئو را بسیار خاص دانست.

دیدیه دروگبا خود را برای رویارویی با مادرید در دور رفت مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا آماده می‌کند. این می‌تواند از بسیاری لحاظ یک مسابقه احساسی برای مهاجم گالاتاسرای باشد. علاوه بر تمام اتفاقاتی که در مسابقه خواهد افتاد، دروگبا بار دیگر با مورینیو، مربی سابق خود دیدار می‌کند [...]

ی در این باره اظهار داشت: مقابل پدرم به میدان می‌روم. بازی در برنابئو برای من بسیار خاص خواهد بود. اولین بازی خود را در لیگ قهرمانان در این ورزشگاه انجام دادم. اولین گلم را زدم. هرچند که در آن بازی (با مارسی در مرحله گروهی رقابت‌های فصل 04-2003) 4 بر 2 شکست خوردیم . هرگز آن روز را فراموش نمی‌کنم. روز بسیار مهمی در دوران فوتبال من بود.

مهاجم گالاتاسرای خاطرنشان کرد: خاطرات فراوانی با مورینیو دارم. گاهی در چلسی 2 گل می‌زدم و گاهی هم گل نمی‌زدم. او به من می‌گفت: نگران نباش؛ گاهی بدون گل زدن هم می‌توانی بهترین بازیکن مسابقه شوی.

وی افزود: او همیشه می‌درخشد و به چشم می‌آید. مورینیو تلاش می‌کند از هر بازیکنی بهترین عملکردش را بگیرد. فاتح تریم از این لحاظ مثل مورینیو است. او رابطه نزدیکی با بازیکنان دارد.
برچسب ها: گالاتاسرای، رئال مادرید، لیگ قهرمانان اروپا،
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 12 فروردین 1392 به قلم وحید پزشکی

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات