اخبار ها و مطالب مربوط به لیگ فوتبال اسپانیا
مرجع خبری لیگ اسپانیا:  بایرن، بارسا، رئال و دورتموند از منظر بازی‌ گروهی

ستاره ملی‌پوش و خط میانی بارسلونا معروف به «مهندس پاس» در زمینه پاسکاری فعال‌ترین بازیکن فصل جاری رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا بوده است.

براساس آماری که یوفا در هر مرحله از پیکارهای باشگاهی قاره سبز ارائه می دهد، در بین 4 تیم اسپانیایی و آلمانی حاضر در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، ژاوی هرناندز، بیشترین تعداد پاس را داشته و از این نظر فعالترین بازیکن مسابقات است.


*بارسلونا

ژاوی که در راه شکل‌گیری و حفظ سبک بازی خاص تیمش نقش بسزایی داشته، از ابتدای فصل تاکنون در مجموع 1143 پاس به هم‌ تیمی‌هایش داده است.

 

*بایرن مونیخ

فعال‌ترین بازیکن بایرن در عرصه پاسکاری در رقابت‌های لیگ قهرمانان امسال، بازیکنی از خط میانی یا حمله این تیم نیست. بلکه یک مدافع است. مدافعی برجسته همچون فیلیپ لام که در بایرن و تیم ملی آلمان،‌ کاپیتان و فرمانده است.

وی از شروع بازی‌های سرخپوشان در فصل جاری لیگ قهرمانان، 667 پاس داده است.

 

*رئال مادرید

عنوان فعال‌ترین عنصر رئالی ها در زمینه پاسکاری ژاوی آلونسو، ستاره ملی‌پوش تیم مادریدی است. وی با 561 پاس پرکارترین بازیکن تیم سفیدپوش در فصل جاری بوده است.

 

*بورسیادورتموند

همانند تیم بایرن، دورتموند نیز فعال‌ ترین بازیکنش در عرصه کار گروهی و پاسکاری، یک مدافع است. براساس آمار موجود مارسل اشملسرکه در تیم ملی آلمان نیز بازی می‌کند، 531 پاس در مسابقات داده است.
برچسب ها: بارسلونا، رئال مادرید، بایرن مونیخ، بورسیادورتموند، ژاوی، بهترین پاسور، لیگ قهرمانان،
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 2 اردیبهشت 1392 به قلم وحید پزشکی

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic