اخبار ها و مطالب مربوط به لیگ فوتبال اسپانیا
مرجع خبری لیگ اسپانیا:  در آستانه دیدار رئال ـ دورتموند

هافبک آلمانی رئال مادرید با درخشش در بازی‌های اخیر تیمش در لالیگا نشان داده است که اکنون نوبت درخشش اوست.

کار مسعود اوزیل فقط با کار ژابی آلونسو قابل مقایسه است. هیچ بازیکن دیگری نمی‌تواند در این مرحله از فصل به اندازه اوزیل توسط مورینیو نازپرورده شود و اکنون زمانش رسیده که او خودش را در این رقابت‌ها نشان دهد. به عبارت دیگر اکنون زمان آن است که او تمام موانع را بردارد و همان فوتبال فوق‌العاده‌ای را که می‌تواند، به نمایش بگذارد [...]


یک نگاه سریع به آمار اوزیل کافی است تا همه چیز مشخص شود. مهم نیست که او از لحاظ بدنی چه قدر ضعیف باشد، راهی برای خسته کردن این بازیکن در این مراحل پایانی وجود ندارد. اوزیل از 32 بازی لیگ تنها در 9 دیدار 90 دقیقه کامل بازی کرده است. وی در یازده مسابقه، نیمکت را ترک نکرد زیرا یا مصدوم بود یا در حال استراحت. این هافبک آلمانی در لیگ قهرمانان تنها در 3 بازی 90 دقیقه کامل به میدان رفت.

کاملا مشخص است که خستگی از زیاد بازی کردن نمی‌تواند بهانه خوبی باشد. اوزیل روز شنبه 90 دقیقه کامل بازی کرد، کاری که از دهم مارس تاکنون انجام نداده بود. او بسیار فعال بود و در تمام حملات شرکت می‌کرد؛ حضور برجسته خود را در جناحین کم کرد و در موقعیت تأثیرگذار گلزنی قرار گرفت که باعث شد دو بار گلزنی کند. وی در آخرین بازی‌اش در برنابئو مقابل لوانته بار دیگر 2 گل زد. اوزیل تنها در 2 مسابقه نیمی از گل‌های این فصلش را به ثمر رساند.

این علامت خوبی است. تیم به او نیاز دارد تا تمام تلاشش را مقابل دورتموند در نیمه‌نهایی انجام دهد. شانس درخشیدن در آلمان نیز به او روی خواهد آورد. وقتی اوزیل در موقعیت بسیار خوبی قرار دارد و باانگیزه است، رئال موفق است. مهارت‌های وی در خط حمله حیاتی است. اکنون نوبت او است که یک گام بردارد و بهترین بازیکن میدان شود.
برچسب ها: رئال مادرید، مسعود اوزیل، ژابی آلونسو،
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 2 اردیبهشت 1392 به قلم وحید پزشکی

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic