اخبار ها و مطالب مربوط به لیگ فوتبال اسپانیا
مرجع خبری لیگ اسپانیا:

با نگاهی سطحی به روند فصل نقل و انتقالات تابستانی می‌توان نتیجه گرفت که نمایندگان شهر منچستر بهترین خریدها و رئال مادرید بدترین خریدها را داشته‌اند.
به نقل از گاردین، مارتین راجرز در ستون معروف ورزشی خود که از طریق منبع مذکور منتشر می‌شود نگاهی به آخرین فرصت های نقل و انتقالاتی در اروپا داشته و با اشاره به خریدهای موفق یا ناموفق بازنده ها و برنده‌های این فصل از نقل و انتقالات را معرفی کرده است.
از این نظر دو تیم منچستر یونایتد و منچستر سیتی یکی از بهترین پروژه‌های خرید را تجربه کرده‌اند.

منچستر یونایتد اشلی یانگ و فیل جونز را به خدمت گرفت، دو بازیکنی که در همین سه هفته گذشته بسیار خوش درخشیده‌اند و ثابت کرده‌اند که فرگوسن هرگز اشتباه نمی‌کند.

این تیم دخه‌آ را نیز از فوتبال اسپانیا به خدمت گرفته که هر چند منتقدین خاص خود را دارد اما آینده‌ای درخشان را می‌شود برایش ترسیم کرد.

منچسترسیتی دیگر نماینده شهر منچستر انگلیس، به لطف میلیونر خود شیخ منصور خریدهایی چون سرخیو آخرو، سمیر نصری و اوون هارگریوز را داشته و در این فصل قطعا یکی از مدعیان جدی قهرمانی خواهد بود.

یکی از بازندگان این فصل از نقل و انتقالات تابستانی باشگاه آرسنال بود که هم سسک فابرگاس را از دست داد و هم سمیر نصری را، این باشگاه که همیشه سرگرم احترام گذاشتن به جوانگرایی آرسن ونگر است همچنان هواداران رو به کاهش خود را در حسرت یک قهرمانی باقی گذاشته و به هیچ افتخاری دست پیدا نکرده است.

بارسلونا که به واقع خوب عمل کرده و فقط خرید سسک فابرگاس برایش کافی است که آن را یکی از برنده‌های اصلی بدانیم. این تیم سانچس شیلیایی را هم به خدمت گرفت و تاکتیک بسیار مناسبی در روند انتخاب بازیکن داشت.

باشگاه رئال مادرید یکی از شلوغ ترین فصل‌های نقل و انتقالاتی را تجربه کرد اما در نهایت بازنده بود.
این باشگاه هر چند واران مدافع را خرید و کوئنترائو را به خدمت گرفت اما خرید بازیکنان ترک تبارش اشتباهی تاریخ بود، رئال مادرید نوری کاظم شاهین را به مبلغ گزافی خریداری کرده اما از همان روزهای ابتدایی با مصدومیت‌های متنوع و حتی کهنه این بازیکن مواجه شده است.
آلتین توپ نیز هنوز به مادرید نیامده در فهرست بازیکنان قرضی برای فروش قرار گرفت.برچسب ها: برنده‌ها و بازنده‌های فصل نقل و انتقالات، مادرید در قعر،
نوشته شده در تاریخ جمعه 11 شهریور 1390 به قلم وحید پزشکی

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic