اخبار ها و مطالب مربوط به لیگ فوتبال اسپانیا
مرجع خبری لیگ اسپانیا:

رئیس اتحادیه بازیكنان حرفه‌ای شاغل در فوتبال اسپانیا گفت: متاسفانه برخلاف ویترینی كه فدراسیون فوتبال كشورمان ساخته، حقیقت این است كه حقوق ورزشی در اسپانیا هم سطح آلبانی است.لوئیس مانوئل روبیالس مرد 34 ساله فوتبال حرفه‌ای اسپانیا كه به عنوان مدافع سابقه بازی در تیم‌هایی چون مایوركا، خرس، لوانته و آلیكانته را در كارنامه خود یدك می‌كشد این روزها به عنوان مرد اول جبهه مقابل فدراسیون فوتبال اسپانیا شناخته می‌شود.

وی كه اتحادیه بازیكنان حرفه‌ای شاغل در فوتبال باشگاهی اسپانیا در لالیگا و لیگ دسته دو و سه را به‌عنوان زیر مجموعه حقوقی خود تحت پوشش دارد به خبرنگاران گفت: متاسفانه گرفتن حقوق اولیه بازیكنان فوتبال در اسپانیا از گرفتن حقوق بیكاران خیابانی در این كشور سخت‌تر شده و مقامات فدراسیون فوتبال اسپانیا كه رسانه‌های تاثیرگذار این كشور را نیز در اختیار مطلق خود دارند اجازه هیچ فعالیتی را به من و امثال من نمی‌دهند.

وی افزود: اعتراف می‌كنم كه اگر اعتصاب سراسری بازیكنان نبود، قدرت ایستادن مقابل فدراسیون فوتبال اسپانیا را نداشتم. متاسفانه و بر خلاف آنچه كه مردم دنیا تصور می‌كنند حقوق ورزشی در فوتبال اسپانیا هم سطح حقوق ورزشی در كشوری مثل آلبانی است.

وی ادامه داد: حداقل 200 بازیكن در اسپانیا تحت پوشش بیمه اتحادیه ما هستند و هیچ اعتباری به بیمه آن‌ها در پرونده فدراسیون فوتبال اسپانیا نیست. آنها با نفوذ من و همكارانم موفق به اخذ ضمانت نامه پرداخت دستمزد خود شده‌اند و پیش از این حتی نمی‌دانستند كه ضمانت‌نامه پرداخت دستمزد چیست.برچسب ها: رئیس اتحادیه بازیكنان حرفه‌ای فوتبال اسپانیا، حقوق ورزشی در اسپانیا، لوئیس مانوئل روبیالس، مایوركا، خرس، لوانته و آلیكانته، فدراسیون فوتبال اسپانیا، لالیگا و لیگ دسته دو و سه،
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 13 شهریور 1390 به قلم وحید پزشکی

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic