اخبار ها و مطالب مربوط به لیگ فوتبال اسپانیا
مرجع خبری لیگ اسپانیا:

سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید می‌گوید که بازنده‌ای خوب و صادق در اجتماع است.
به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از ان.تی.وی، خوزه مورینیو گفت: من یک بازنده خوب هستم. وقتی شانس صعود به دیدار نهایی لیگ قهرمانان را از دست دادیم، بسیار ناراحت شدیم اما اتفاق غیر مترقبه‌ای روی نداد. به رختکن بایرن رفتم تا از نزدیک شاهد جشن‌شان باشم. در واقع آن چیزی که در مورد من متفاوت است، بحث ناعدالتی‌ها است؛ این که اگر جایی به ناحق ببازیم، آن وقت است که که دیگر نمی توانم تحمل کنم.

آقای خاص ادامه داد: شاید من دو شخصیت داشته باشم اما بستگی به موقعیت‌هایی که در آن قرار می‌گیرم، ‌دارد. اهل هیاهو نیستم بلکه دوست دارم صادق باقی بمانم و کاملا اجتماعی هستم. ضمن آنکه خودم را در فوتبال راحت می بینم. در زندگی خصوصی هم هر چیزی را خیلی راحت می گیرم.

مورینیو در مورد این خبر که حمید آلتین‌توپ،‌هافبک ترک رئال خواهان ترک کهکشانی‌ها به قصد حضور در گالاتاسرای است، عنوان کرد:‌ او بازیکن بسیار مهمی در ترکیه است. من با آلتین‌توپ مناسبات خیلی خوبی چه به عنوان بازیکن و شخصیت بزرگ دارم. خوشحال خواهم شد اگر او بماند، اما اگر می خواهد این سناریو را تغییر دهد، تصمیم بر عهده خود او است، اگر بخواهد به ترکیه بازگردد، برایش آرزوی خوشبختی خواهیم کرد.
برچسب ها: سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید، زندگی آلتین‌توپ، خواهان ترک کهکشانی‌ها،
نوشته شده در تاریخ جمعه 5 خرداد 1391 به قلم وحید پزشکی

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic