اخبار ها و مطالب مربوط به لیگ فوتبال اسپانیا
مرجع خبری لیگ اسپانیا:

قهرمان لالیگا اسپانیا به منظور انعقاد قراردادی ۲ ساله با اسطوره چلسی وارد مذاکره شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، دیلی میل در خبری اختصاصی به مذاکره میان باشگاه رئال مادرید و دیدیه دروگبا پرداخت و نوشت: دروگبا در حال حاضر امکان همکاری مجدد با خوزه مورینیو را بررسی می‌کند.

قهرمان لالیگا خواهان جذب بازیکن 34 ساله چلسی است و مذاکرات میان دو طرف برای انعقاد قرارداد 2 ساله انجام شده است.

اسطوره چلسی در فینال لیگ قهرمانان اروپا در سال 2004 با درخواست مورینیو به استمفورد بریج رفت و سال گذشته در فهرست خرید سرمربی پرتغالی مادرید قرار گرفت تا انتقال این بازیکن به سانتیاگو برنابئو مورد ارزیابی قرار گیرد.

به هر حال اکنون مورینیو کنترل کاملی بر نقل و انتقالات در برنابئو دارد و دروگبا یک بازیکن آزاد است تا همه شرایط برای انعقاد این قرارداد مهیا باشد.

مهاجم ساحل عاجی توجه باشگاه‌هایی از ایتالیا، اسپانیا، آلمان و روسیه را برانگیخته است، در حالی که یک پیشنهاد هنگفت نیز از سوی شانگهای شنهووای چین به این بازیکن رسیده است و به نظر می‌رسید که وی تقریبا آماده قبول درخواست چینی‌ها است اما وی که برای رفتن به شانگهای تردید داشت، با پیشنهاد خوزه مورینیو بار دیگر در تصمیم خود تجدید نظر خواهد کرد تا مقصد نهایی خود را انتخاب کند.

مورینیو می‌خواهد قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را به کلکسیون افتخاراتش در رئال مادرید اضافه کند و برای رسیدن به این افتخار خرید دروگبا شاید کافی باشد.

در همین حال پیتر چک، دیگر اسطوره چلسی یک قرارداد 4 ساله جدید در استمفورد بریج امضا کرد. چک با 369 بازی تاکنون بیش از هر بازیکن دیگری در ترکیب چلسی به میدان رفته است.
برچسب ها: رئال مادرید، دروگبا، قهرمان لالیگا اسپانیا، چلسی، باشگاه رئال مادرید، دیدیه دروگبا، مورینیو، مهاجم ساحل عاجی،
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 9 خرداد 1391 به قلم وحید پزشکی

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic